Золоті правила при виборі відеооператора на весілля

Золоті правила при виборі відеооператора на весілля

Після тривалих походів по салонах, нарешті, прийшов час вибрати відеооператора для весільної відеозйомки. Серед великої кількості привабливих пропозицій, потрібно знайти такого оператора, робота якого сподобається і вам, і вашим рідним та друзям.
Ви повинні дізнатись в якому форматі буде відзняте Ваше відео (FULL HD, HD, просто DV якість). Якщо за FULL HD Вас попросять доплатити краще поміняти оператора, тому що за якість відповідає оператор і це в його інтересах, щоб вона була найвищою.
Відеокамера повинна бути професійною, ну звичайно не така велика, якою користуються телевізійники, але й не маленька , дешева мильниця.
Ніколи не замовляйте на весілля оператора і фотографа в одній особі. Не потрібно економити думаючи, що два в одному це добре. Тому що, такий оператор не відобразить належне відео, і фото буде не кращим.
Дуже багато було випадків, коли клієнти купувалися на розкручені прізвища операторів, у результаті замість цього оператора приходив і знімав його учень, а потім обурення цього клієнта не було меж. Тому якщо ви замовляєте весільне відео у «брендового» оператора, дізнайтесь, а чи буде він сам знімати ваше відео, або направить до Вас учня.
Якщо Вам сподобався відеооператор та його робота не задумуйтесь і не шукайте іншого.
Важливу роль у відзнятому відео відіграє монтаж, адже якоюсь мірою і від нього залежить чи Ваше відео буде вам подобатись, адже гарне відео без хорошого монтажу відмінного результату не дасть!
Ми радимо вам перед весіллям обов’язково зустрітися із людиною, яка зніматиме вам відео, щоб переглянути його роботи, обговорити деталі і власні побажання. Поцікавтесь у оператора, яку техніку він використовує під час роботи, яке додаткове обладнання він має: штативи, додаткове освітлення, системи стабілізації, додаткові системи для запису звуку. Особливо зверніть свою увагу на якість звуку в переглянутому відео.
Радимо Вам також поцікавитись, які додаткові послуги надає оператор.
Запитайте, протягом якого терміну буде готове ваше відео. Але якщо він скаже через тиждень, не поспішайте радіти, бо робота оператора творча і кожна хвилина вашого весілля потребує ретельної обробки. Тож краще почекати довше, але отримати якісно оброблене відео. Бажано обирати оператора заздалегідь, тому що, знайшовши те, що Вам потрібно, може виявитись, що у цього оператора вже є замовлення на дату Вашого весілля. І чим більше часу у Вас є, тим більше робіт Ви зможете переглянути. Якщо Ви знайшли людину, яка підходить Вам за всіма критеріями, довірте їй цю важливу місію.
Хорошого Вам вибору!