Як вибрати обручки? Практичні поради

Як вибрати обручки? Практичні поради

Щоб правильно вибрати розмір обручки треба, перш за все, мати на увазі, що розмір пальця змінюється в залежності від погоди (літо / зима, жарко / холодно, волого / сухо) і часу доби. Тому вимірювання, наприклад, холодних пальців не дає точних результатів, так як пальці на холоді стають тоншими. Не можна правильно визначити розмір пальця після відвідування душу, після заняття спортом, перенесення важких сумок, великого споживання рідини. Тому для правильного визначення розміру ми радимо Вам уникати перерахованих вище навантажень і визначати розмір в кінці робочого дня, коли пальці приймають свою типову товщину.

Отже, Ви в магазині. Перше, до чого треба бути готовим – до того, що розмір кільця, вказаний на бірці, може відрізнятися від реального розміру. Розмір може змінюватись в обидві сторони і різниця може доходити до 0.4мм. Тобто, помірявши обручку в магазині «А», Ви можете здивуватися, що в магазині «Б» перстень «такого ж» розміру буде Вам малий. І чим обручки дешевші, тим більша ймовірність нарватися на неправильний розмір. Особливо це характерно для магазинів, де пропонується повний розмірний ряд декількох моделей.

По-друге, треба мати на увазі, що визначати розмір треба на каблучках тієї ширини, якої Ви будете носити. Так, якщо Ви хочете купити або замовити обручку шириною 10мм, а міряєте обручку шириною 4-5мм, то Вам необхідно мати на увазі, що треба буде додати до розміру 0.5мм, так як кільце такої ширини буде сидіти вже не поруч із суглобом, а «заїде» на фалангу, де зовсім інший розмір. Для таких випадків правилом повинно бути наступне: якщо обручка має ширину 4-5мм, то на більш широких кільцях на кожен 1мм ширини кільця треба додавати 0.1мм розміру.

По-третє, розміри кілець сильно залежать від внутрішнього профілю кільця. В Україні абсолютна більшість обручок проводиться з плоским внутрішнім профілем, в той час як імпортні, в основному, мають опуклу округлу форму, звану «комфорт відповідності» (комфортна посадка). При такій формі профілю кільця навіть великої ширини сидять набагато зручніше, не врізаються в шкіру, коли пальці набрякають, і найголовніше – якщо з віком руки поправляться, то у таких кілець можна буде сполірувати внутрішню поверхню до потрібного розміру, що особливо актуально для обручок з діамантами, які неможливо збільшити іншими способами. Тому, якщо Ви міряєте кільце з плоским внутрішнім профілем, а хочете замовити кільце з “комфортною посадкою”, то Вам необхідно з розміру відняти 0.1мм (при ширині обручок 4-6мм), і додати 0.1мм, якщо міряєте кільце з “комфортною посадкою”, а будете замовляти плоский внутрішній профіль. Якщо перед Вами постане вибір між двома розмірами – виберіть більший, якщо внутрішній профіль буде плоским, і менший, якщо буде «комфортна посадка”.

Кілька слів про товщину (висоту) обручки. У сучасних європейських перстенях середня товщина складає 1,8-2.1 мм і обумовлена ​​фізичною висотою діамантів, закріплених в обручці, а також турботою про клієнта. Кільця такої товщини легко розтягнути, коли вони без каменів, і легко сполірувати зсередини, щоб збільшити розмір обручки з діамантами, на відміну від нашої «класики» середньої товщиною 1.2мм, яка порветься або втратить форму навіть при збільшенні на 0.2мм в діаметрі, і можна навіть не говорити про міцність такої обручки. Дуже часто доводиться чути міркування про незручність товстих (високих) перснів. Так от. Як правило, такі питання виникають тільки з кільцями прямокутного профілю, до заокруглених це не відноситься. Крім того, ви зазвичай ходите не зі стиснутими кулаками, а з розслабленою кистю, де товщина не заважає. Обручка знаходиться біля суглобу, де товщина пальця менша, і відповідно не сильно виступає над рівнем пальця. І, нарешті, це питання звички. Коментарі багатьох власників товстих кілець: пара-трійка годин – і порядок, а знімеш – чогось не вистачає…

Говорячи про те, як вибрати обручку, а саме практичні поради ми і даємо, треба сказати наступне:
• На довгих тонких пальцях (14.0-15.7) добре виглядають або вузькі кільця шириною 2,5-3.5 мм або широкі 8-10мм. Середня ширина 4-6мм може підійти, а може не підійти. Це залежить від індивідуальних переваг і особливостей будови пальця.
• На довгих товстих пальцях (починаючи з розміру 17,5) відмінно виглядатимуть широкі кільця шириною 7-8мм.
• Для коротких вузьких і коротких товстих пальців правило тільки одне – вузькі кільця шириною 2,5-3.5 мм.
• На пальцях середньої довжини і середніх розмірів (15.7-17.5) оптимальна ширина обручки 4,5-6мм.
• Якщо у Вас суглоб ширший, ніж палець біля основи (30% всіх покупців), то при виборі перстня треба виходити з того, якої ширини Ви хочете кільце. Якщо обручка вузька – вона має з зусиллям (в розумних межах) пролазити через суглоб, щоб потім не бовтатися під кутом на пальці. Якщо ширша – вона має вільно проходити через суглоб, на пальці вона і так буде сидіти добре.

Звичайно ж, це лише загальні правила, з яких можуть бути виключення. Найбільш правильним буде примірка декількох типів обручок, щоб зрозуміти, що Вам дійсно підходить. Всі міркування на тему вигнутих, увігнутих або плоских кілець, поздовжніх рисунків або вигнутих форм, які нібито «крадуть товщину пальців» – від лукавого. Забудьте. Всі ці деталі суто індивідуальні. До вибору обручок треба підходити усвідомлено, так як це єдина річ, яку Ви будете носити постійно і ймовірно все життя. Обручка не повинна дратувати, і в ній Ви повинні відчувати себе комфортно. І, любі наречені, якщо Ви хочете, щоб Ваш чоловік носив кільце постійно і не знімав його – не нав’язуйте йому своєї думки, особливо з приводу однаковості перснів, нехай це буде його вибір, зрештою, це кільце йому носити, а не Вам.